samsung s8 kılıf

Samsung, Harman'ı Galaxy Modellerinde Kullanacak Mı? Sözcü GazetesiDBrand, üst seviye telefonlar için sunduğu koruyucu kılıflarıyla tanınan bir firma. Samsung Galaxy Lounge, mankenler, tasarımcılar ve moda haftasına yön veren tüm ünlü isimlere ev sahipliği yaparak, bu isimler hem Mercedes-Benz Moda Haftası'nın yoğunluğundan kaçabilecekleri, hem de keyifli bir mekan içinde en yeni Samsung cihazlarını görebilecekleri bir alan sunuyor.


Galaxy S8 Plus için hazır aksesuar ile cihazın neye benzeyeceğini eksik biraz tahmin etmemiz mümkün. Samsung Galaxy S7 Edge modelinde edge ekranına kısayollar veya hızlı araçlar eklenerek işlevleri hızlı ve kullanışlı hale getiriyor. Ayryca biraz görüntüler y?y?ynda konu?mak gerekirse, Galaxy S8'de çift arka kameranyn görünmedi?ini belirtelim.


Galaxy S7 ve S7 Edge modelleri için 12 milyon adet üretilmiş, bu demek oluyor ki yüzde 40 oranında bir artış gözüküyor. Galaxy S8'in Şubat'ta düzenlenecek MWC 2017 etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Bunun yanında Galaxy S8 modeli için en çok konuşulacak aksesuarların başında genişletilmiş bağlantı seçeneklerine sahip bir Multimedya Dock olacak.


Galaxy S8'in özellikleri ile ön plana çıkacak bir telefon olacağı Note7'nin üretiminin durması ve satıştan çekilmesinden sonra kesinleşmişti. Dikkatlice oku Bu yazim yillarin Samsung urunleri elinde uzunca sure gecmis ve halen gecmekte olan bir kullanici var.


Gelen dedikodulara göre New York'ta yapılan etkinlikte, Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus olarak iki cihaz birden tanıtılacak. Tepe model Galaxy serilerinde kendi ürettiği Exynos yonga setlerine yer veren Samsung, bu politikasından Galaxy S8 ile vazgeçebilir. Siz samsung gibi kurumun bu kadar kısa mesafeden, bu kadar çabuk ekranın kırılması da standard değil diyorum.


Bu websitesi yeni olmasına rağmen bizim Samsung Galaxy kılıf ve aksesuarları ile tarihimiz geçmişe dayanıyor. Deri görünümün altında bütün arka kapak plastikten oluşurken, Samsung'un son dönem telefonlarında görebildiğimiz metal kenarlıklar Note Edge'de de bulunuyor.


Yeni bir iddiaya göre ayrıca Galaxy S8'in büyük bir modelinin de çıkacağı yönünde. Bu hafta ortaya çıkan yeni bir iddia Galaxy S8 serisinin 6GB LPDDR4 RAM ile geleceğini gösteriyor. Sızdırılan görsellerde Galaxy S8 modelinin alt ve üst tarafında incelmiş çerçeveler kullanılmış.


Logitech PRO for Samsung Galaxy NotePRO and Galaxy TabPRO'nun Şubat itibariyle Amerika, Avrupa ve bazı Asya ülkelerinde 129 Euro'dan satışa sunulması bekleniyor. Kullanıcıları mutlu eden bir diğer özellik ise de Galaxy S8'in streo hoparlör ile gelmesi. Snapdragon 821 göre %10 daha performanslı olan Snapdragon 835 Samsung Galaxy S8'i Galaxy S7 Edge göre daha performanslı kılıyor böylelikle Galaxy S8 Plus, Samsung galaxy s7 edge'yi benchmark testinde geride bıraktı.


Bunun üstesinden gelmek isteyen Samsung şirketi, yeni telefonu Galaxy S8'i piyasaya sürecek. Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus'ın 3000-3500 mAh arası bir değere sahip olacağı bataryaya sahip olacağı bekleniyordu. Samsung un yeni amiral gemi modeli Galaxy S8 için meraklı bekleyiş sürerken yavaş yavaş sızıntılar da netleşmeye başladı.


Gelen dedikodulara göre New York'ta yapılan etkinlikte, Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus olarak iki cihaz birden tanıtılacak. Tepe model Galaxy serilerinde kendi ürettiği Exynos yonga setlerine yer veren Samsung, bu politikasından Galaxy S8 ile vazgeçebilir. Siz samsung gibi kurumun bu kadar kısa detayla mesafeden, bu kadar çabuk ekranın kırılması da standard değil diyorum.


Samsung'un Galaxy S8'de Sony tarafından tedarik edilmiş pillere de yer vermeyi planladığı iddia ediliyor. Samsung Galaxy Folder(hatta bir farkında olmadan ikincisi satışa sunulmak üzere), ilk model Qualcomm Snapdragon 425 yongası ve Android five.1.1 işletim sistemiyle satışa sunuluyor.


Piller Direktifine tabi olan tüm Samsung ürünleri İngiltere pil ve akümülatör gerekliliklerine uygundur. Akıllı telefonlar ile ilgili bilgi sızdırmasıyla ünlenen Evan Blass'a ait Twitter hesabından yapılan paylaşımda Galaxy S8 akıllı telefonunun ön ve arkadan çekilmiş fotoğrafları paylaşıldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *