lg v20 kılıfı

LG V20 Breaks Cover With Modular Design and style, Dual Rear Cameras


LG'nin geçtiğimiz yıl tanıttığı çift ekranlı LG V10'nun ardından, bu yılki LG V20 cihazı merakla beklenir olmuştu. Ancak yıl sonuna doğru teknoloji marketlerinin raflarında yerini alacağını düşündüğümüz LG V20 için sabırsızlıkla bekleyen kullanıcıların bir süre daha beklemesinde fayda var diye düşünüyorum malum operatör fiyatları oldukça yüksek oluyor özellikle de tarifeye ek olarak alma seçeneğini kullananlar için.


LG G3 serisinde ise yükseliş yavaşlamış olsa da halen tercih edilen bir model yaratmayı başaran LG firması G4 serisinde yavaşlamış, G5 serisi ile de artık durma noktasına gelmiş durumda. Bu kılıf ile beraber +9 saat kullanım süresi ilave eden popSLATE 2 ürün, four.7 inç boyutlarında bir ikincil ekrana sahip olacağı yönünde bir açıklama mevcut. G4 ve G5 fiyaskolarından sonra Lg için mobil alanda çöküşün başlangıcı olacaktır bence bu telefon.


LG V10 modelinde ön bir giriş yaptığı Hi-Fi Sistemlere LG G5 serisinde tamamen giriş yapmayı planlayan LG firması bu sebeple de LG Hi-Fi Plus isimli modülü pazara sürüyor. V20 cihazı düşük ışık, kapalı mekan ışığı, dış mekan ışığı ve hatta hareketli şartlarda bile otomatik odaklanabilen bir autofocus kombinasyonu kullanıyor.Video kaydı da V20 cihazında daha pürüzsüz olabilir. Quad HD çözünürlüklü ekrana sahip olacak LG V20, Snapdragon 820 işlemcisinden güç alacak. Ben v10 aldımda neolduki,okadar adi bir servisi varki lg nin pişmanım ve birdaha lg v100 olsa bile almam. LG V10 geniş açılı çekimler gerçekleştiren çift ön kamerasıyla dikkat çeken bir telefon olmuştu.


Tabiki otomatik modda LG V10 kusursuz videolar çekmenizi sağlıyor ancak yakınlaştırma, ses ayarları, beyaz dengesi, odaklama, pozlama, ISO, enstantane hızı gibi özellikleri kendiniz belirlemek isterseniz bu ayarları elle yaparak videolar çekebiliyorsunuz.


LG bu yeni plastiğin darbeleri geçen seneki telefondan %20 daha iyi absorbe edebileceğini söylüyor.Telefon ek olarak su geçirmez olsaydı iyi olurdu, yine de telefonun herhangi bir düşürme durumunda kırılmayacağını bilmek de içimizi rahatlatıyor. Android platformunda uygulaması bulunan tek kılıf olma özelliğini taşıyan Dot View'ın geliştirilmiş sürümü Ice View'a sahipseniz kılıfa yeni özellikler kazandıran güncellemeleri almak için uygulamasını yüklemenizi öneririm. To remedy this, LG has doubled the secondary display's brightness, which ought tıkla to be additional readable outdoors as properly. LG V20 için hem arka hem de önü kapatan bir tarzı olan Vinve kılıf, suni deri ile üretilmiştir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *